E-SHOP

Graviola anona - kapsle 90ks

Graviola anona - kapsle 90ks

Koupit

Kapsle s obsahem prášku z nejkvalitnějších graviolových listů

(500mg)

 

 

V současnosti je graviola předmětem zájmu vědců, neboť obsahuje látky, které jsou označované jako annocenové acetogeniny, jejichž účinky vědci zkoumají. Je ceněná pro svůj vysoký obsah tříslovin. Ve větším množství také obsahuje vitamín A, B1, B2, C a niacin.  

Graviola (lat.názov Annona muricata, synonyma - Koros, soursop, Guanabana.) Středně vzrůstný strom, který se vyskytuje v různých oblastech tropických pralesů a na jejich okrajích severně a jižně od rovníku. Strom dorůstá do výšky 4 až 7 m. Jeho plody jsou poměrně velké (v průměru 15 - 20cm a 30cm dlouhé). Slupka plodu je zelená a dužina po dozrání je bledě žluté barvy zásadité nasládlé chuti.  

  

Běžné dávkování v tradičním léčitelství je 1 g prášku ze sušených listů 3 x denně nebo čaj (výluh) ze 3 g listů v 0,5 l vody 15 min.varený, 3 x denně po 1,5 dcl.

  • Účinná látka pouze v listech
  • Doporučuje se nechat přejít varem 6min
  • Nedoporučují se tinktury  

 

Kontraindikace:

Graviola výrobky (kapsle, tablety a prášek) jsou široce dostupné na trhu a nyní i nabízeny v obchodech se zdravou výživou.  Graviolu nekombinujte s Q10.

  • Graviola se nepodává  během těhotenství.
  • Graviola je kontraindikována u lidí s nízkým krevním tlakem. Lidé, kteří užívají antihypertenziva, poraďte se se svým lékařem, než začnete užívat Graviolu.
  • Graviola  se užívá maximálně  30 dnů.
  • Velké jednotlivé dávky může způsobit nevolnost nebo zvracení. Pokud k tomu dojde je potřeba snížit spotřebu.
  • Jedna studie s krysami, kterým byl podáván extrakt z kůry intragastricky (při 100 mg / kg) vykázala nárůst dopamin, norepinefrinu, a činnost monoaminooxidázy, stejně jako inhibici uvolňování serotoninu v stresem vyvolaných potkanů.

 

Složení: 100% prášek – graviola (Anona ostrnitá). Obal veganské kapsle – HPMC (hypromelosa). Neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování:  Užívejte 2 kapsle  denně v době jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Po měsíci užívání se doporučuje 1 měsíc přestávka.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Země původu: Filipíny

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading s.r.o., Rybná 24, 1100 0 Praha 1

Minimální trvanlivost viz etiketa.

 

Váš košík je prázdný