Redukce hmotnosti

 

Hledáte vhodný nástroj, který Vám pomůže při regulaci hmotnosti. Moringa oleifera je díky svým vlastnostem a obsaženým složkám ideálním doplňkem pro tuto příležitost.


Hubnutí

 

Při jakékoliv snaze o redukci hmotnosti je důležité tělu dodávat dostatečné množství živin tak, aby nás nehonila "mlsná", my se cítili sytí a zároveň svému tělu nedávali prázdné kalorie nebo umělé látky. Moringa představuje zdroj neuvěřitelných 90 živin a 46 antioxidantů. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat.

Velmi důležitou složkou je vláknina. Nízký obsah vlákniny ve stravě vede ke kolísání cukru v krvi a častému pocitu hladu. Udává se, že člověk by měl denně přijmout asi 30 gramů vlákniny. 

Obyčejně potraviny obsahující nízkou hodnotu vlákniny, jsou nehodnotné a my do sebe dostáváme prázdné kalorie. Vláknina nám také pomáhá čistit střeva a předcházet zácpám. Strava s dostatečně vysokým obsahem vlákniny vede k udržení optimální hmotnosti i napomáhá jejímu snížení. S dostatečným množstvím vlákniny ve stravě máme nižší pravděpodobnost onemocnění civilizačními chorobami – kardiovaskulární onemocnění, obezita, diabetes II. typu, nádorová onemocnění.

 

„Běžný konzument denně zkonzumuje pouze 10 – 15 g vlákniny – důvodem je přílišná konzumace produktů z bílé mouky, malé množství ovoce a zeleniny, minimální zastoupení luštěnin v jídelníčku, velké množství živočišné stravy,“ upozorňuje výživová poradkyně a naše báječná kuchařka Štěpánka Čápová. „Tento nedostatek můžeme napravit pomocí doplňků  stravy a potravinami s vysokým obsahem vlákniny, kterou je právě Moringa oleifera (Moringa olejodárná)".

 

Zdroje vlákniny - srovnání

Množství vlákniny - srovnání