Kdo jsme...

Společnost J&J Trading s.r.o. založili otec a syn, Jan a Jan Krausovi, v roce 2015 jako rodinnou firmu. Navazuje však na tradici, která se začala odvíjet již dědečkem Josefem Krausem před více než dvaceti lety.  

„S tátou jsme oba dva aktivní sportovci a zastánci zdravého životního stylu. Na svůj organismus stále klademe dost vysoké nároky. To nás vedlo k nápadu uvést na trh produkty podporující zdraví a současně dodávající tělu důležité výživové látky. Velmi dlouho jsme hledali, ale teprve Moringa nás přesvědčila o svých vlastnostech a potenciálu. Vzhledem k tomu, že všechny produkty zkoušíme sami na sobě, věříme jim na 100 %, protože přesně známe jejich účinky a možnosti. Cesta od nápadu k prvním výrobkům a spuštění celého projektu nebyla vždy jednoduchá a přímá. Museli jsme překonat mnoho menších i větších překážek, ale podařilo se, a v září 2016 jsme spustili web www.moringamix.cz v plné kráse. Jsem velmi hrdý na to, že se během času náš tým rozrostl a nyní ho tvoří čtyři vysokoškolsky vzdělaní profesionálové v oboru potravin, výživy, zdraví, marketingu a podnikání obecně. Podařilo se nám vybudovat velmi úzký vztah s našimi dodavateli na Filipínách, kde osobně kontrolujeme podmínky pěstování a následně zpracování surovin pro naše potřeby.  Můžeme tak garantovat nejvyšší možnou kvalitu našich produktů." 

Do budoucna plánujeme nabídku produktů značky Moringamix rozšiřovat. Budeme pro Vás připravovat nejrůznější novinky, recepty a nápady, abyste se k nám vždy rádi vraceli, podpořili své zdraví a byli s našimi produkty vždy spokojení, protože spokojený zákazník je naší největší odměnou.“

Ing. Jan Kraus ml.

portrét divadlo 2.jpg

 

 

.

Fotogalerie