Odkud pocházím...

Proč považujeme naši Moringu za jednu z nejkvalitnějších na našem trhu?...

Naši moringu si necháváme pěstovat na ověřené rodinné farmě na Filipínách konkrétně na ostrově Luzon. Pro moringu jsou zde skvělé klimatické podmínky a farma zaručuje její pěstování bez umělých hnojiv, pesticidů a další nadbytečné chemie. Celý proces pěstování a zpracování moringy vychází z tradičního obnovitelného způsobu. 

Většina procesů je prováděna ručně, aby bylo zaručeno co nešetrnější zpracování.

Vše začíná ručním sběrem jednotlivých výhonků, kdy se rostlinám stále ponechává dostatečná listová polocha pro další růst. Sklizené výhonky jsou poté pomalu přirozeně sušeny v sítích na slunci tak, aby bylo v listech zachována nejvyšší možná hodnota živin a dalších zdraví prospěšných látek. Ze usušených výhonků jsou následně ručně vytříděny listy od stonků a dalších nečistot. Pro naši moringu jsou vytříděny ty nejkvalitnější mladé lístečky. Z těch se poté vyrábějí jak flakes, prášek a v neposlední řadě i kapsle.

 

Chceme být i zodpovědnými obchodními partnery

Jedním z hlavním důvodů, kromě kvality pěstované moringy, byl i fakt, že farma dává práci a zázemí několika desítkám lidí z okolí. Jejich vztah je velmi přátelský a spíše působí, jako jedna velká rodina, která se stará o všechny své členy, včetně pomoci s hlídám dětí a dalšími aspekty života.  

Fotogalerie