E-SHOP

Moringa olejodárná 100% - prášek

Moringa olejodárná 100% - prášek

Koupit

Čistý moringový prášek z mladých sušených listů.

 

Balení: 100g

Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy. Naše moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení. Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

Prášek z Moringy je velmi nutričně výživný, lze užívat jako doplněk stravy ve formě nápoje, přidávat ho do studeného jídla (jogurt, müsli, saláty) nebo přímo při vaření a pečení (guláš, omáčky, polévky, buchty, palačinky). Prášek můžete samozřejmě užívat i samostatně po lžičkách.

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Složení: 100% Moringa oleifera - prášek

Doporučené dávkování: Konzumujte 1-2 kávové lžičky (cca 2-4 g) denně. Nepřekračujte denní dávkování. Lze přidat do polévek, omáček, koktejlů, smoothies, kaší a dalších pokrmů

Země původu: Filipíny

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading s.r.o., Rybná 24, 1100 0 Praha 1

 

Nutriční hodnoty

Fotografie

Váš košík je prázdný