E-SHOP

Moringa olejodárná - kapsle 180ks

Moringa olejodárná - kapsle 180ks

Koupit

Hubni s moringou díky vláknině a obsaženým živinám!!!  

 

Nenech svoji váhu stoupat, stoupej ty v očích druhých!!! 

 

Mnozí z nás mají velmi málo času. Náš život je plný shonu, práce. O to více potřebujeme dodávat našemu organismu důležité živiny, minerály a  vitamíny . Pro tyto případy jsou určeny kapsle obsahující čistý moringový prášek. 

Jedna kapsle obsahuje   500mg  účinné látky.

Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy. Naše moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení. Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Doporučené dávkování: 1-3 kapsle denně 3 krát denně, polknout a zapít vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Složení: 100% prášek – moringa oleifera, veganské kapsle z rostlinné celulózy. Neobsahují konzervanty a umělá barviva a přidanou chemii.

Země původu: Filipíny

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading s.r.o., Rybná 24, 1100 0 Praha 1

 

Nutriční hodnoty

Fotografie

Váš košík je prázdný