E-SHOP

Kořenící směs Moringa extra Hot

Kořenící směs Moringa extra Hot

Koupit

List Moringy olejodárné (moringa oleifera), mleté chilli, mletá sladká paprika, mletý kayenský pepř, mletý sušený zázvor kořen, mleté semeno kmínu, koriandr semeno celé, česnek granulovaný mletý stroužek

Moringa olejodárná je známá pod termíny zázračný strom,
nebo strom života. Její složky a živiny jsou ve skvěle vyvážené harmonii
a dobře pro organismus vstřebatelné. Nyní si moringu můžete dopřát i v každém jídle, i Vy milovníci pálivého a pikantního, a to jako součást kořenící směsi s chilli a barevným pepřem. Doporučuji na marinády, nakládání masa, ryb, ale i na pečené brambory, do kotlíkových dušených mas a gulášů. Na své si příjdte i v pomazánkách a dipech z jogurtu či hořčice. Česnek se skvěle pojí s chilli i koriandrem na steacích nebo jiných minutkových úpravách masa.
Kvůli vyšší účinnosti moringy doporučuji tuto bylinnou směs používat i do studené kuchyně, nebo na závěrečné dochucení pikantních letních polévek i do salátů.

Složení: List Moringy olejodárné (moringa oleifera), mleté chilli, mletá sladká paprika, mletý barevný pepř, mletý sušený zázvor kořen, mleté semeno kmínu, koriandr semeno celé, česnek granulovaný mletý stroužek
Skladování: skladujte v suchém, temném a chladnějším místě v dobře uzavíratelné nádobě nebo originálním obalu

Návod: používejte k ochucení salátů, dressingů, či pomazánek, nebo na konečné ochucení vařených, či jinak ošetřených jídel. 

 

Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru

Kontraindikace: alergie na některou část kořenící směsi

Není vhodné pro děti do 3 let

Země původu moringy : Filipíny

Hmotnost 30 g

 

Váš košík je prázdný