E-SHOP

Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin

Bylinná směs pro dobrou činnost ledvin

Koupit

Podpůrná směs pro dobrou  činnost ledvin

Složení: Moringa olejodárná list, kopřiva dvoudomá list, jitrocel kopinatý list, bříza bělokorá list, rakytník řešetlákovitý plod, eleuterokok ostnitý kořen, zázvor lékařský kořen, smetánka lékařská kořen

Při ochraně ledvin a vylučovacích funkcí se skvěle vždy uplatňovaly bylinky a bylinné směsi. Bylinou, která podporuje správnou činnost látkové přeměny, je v této čajové směsi je moringa olejodárná. Tato směs v jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat. Kopřiva, jitrocel a bříza jsou rostliny, které pomáhají s očistnými a filtračními funkcemi ledvin. Kořeny eleuterokoku, zázvoru a smetánky působí dezinfekčně.   Kontryhel je bylina významná pro odvodňovací účinky, stimuluje lymfaický systém.   Guarana je rostlina známá pro své povzbudivé účinky, plody acaí snižují chutě na sladké. Kombinace těchto bylin Vám dodá energii a podpoří látkovou výměnu.

Návod na přípravu: 2 g směsi zalejte 80 °C horkou vodou, nechte louhovat 8-10 minut a poté přeceďte, pro přípravu v konvici dejte 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi na 200 ml směsi, plus přidejte 1 čajovou lžičku směsi navíc.

Doporučené denní dávkování: 2 šálky, nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru

Kontraindikace: alergie na některou část bylinné směsi 

Nevhodné pro kojící a těhotné a děti do 15 let

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading, s.r.o.

Hmotnost: 30 g

Vyrobeno v ČR, země původu Moringy – Filipíny

Váš košík je prázdný