E-SHOP

Bylinná směs moringa - imun

Bylinná směs moringa - imun

Koupit

Moringa oleifera list, čekanka obecná kořen, kopřiva dvoudomá list, ženšen pravý kořen, růže šípková oplodí, rakytník řešetlákovitý plod, heřmánek pravý květ

Hlavní imunitním orgánem je pro nás střevo. Pokud je narušena střevní mikroflóra, odráží se tento stav na celkové odolnosti organismu vůči všem zásahům z vnějšího prostředí. Proto je zdravá a vyvážená skladba stravy základem úspěchu v prevenci, Bylinná směs, co Vám pomůže imunitu podpořit, je tato speciálně vyvinutá směs Moringy olejodárné. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat. Čekanka obecná je zdroj rozpustné vlákniny pro ochranu střevního mikrobiomu a dodává bylinné směsi po přípravě lahodnou chuť, heřmánek podporuje látkovou výměnu a působí jako přírodní antibiotikum.Ostatní složky obsahují přírodní vitamin C a další antioxidanty, které pomáhají při správné přípravě bylinné směsi s imunitní ochranou těla.

Návod na přípravu: 2 g směsi zalejte 80 °C horkou vodou, nechte louhovat 8-10 minut a poté přeceďte, pro přípravu v konvici dejte 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi na 200 ml směsi, plus přidejte 1 čajovou lžičku směsi navíc.

Doporučené denní dávkování: 2 šálky, nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru

Kontraindikace: alergie na některou část bylinné směsi 

Nevhodné pro kojící a těhotné a děti do 15 let

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading, s.r.o.

Hmotnost: 30 g

Vyrobeno v ČR, země původu Moringy – Filipíny

Váš košík je prázdný